Maciejewski-projekt-kuchni

Meble na wymiar

Naszą domeną jest projektowanie i produkcja mebli na wymiar. Szczególne miejsce w naszym portfolio zajmują kuchnie. Pewnie dlatego, że kuchnia to serce każdego domu. To niezwykłe miejsce, gdzie z kilku składników i szczypty przypraw powstaje arcydzieło, gdzie spędza czas rodzina, gdzie spotykamy się z przyjaciółmi. Lubisz to miejsce? My sprawimy, że je pokochasz – dzięki dopasowanej do Twoich potrzeb funkcjonalności i wizualnej atrakcyjności, a to wszystko zgodnie z wytycznymi na jakie wskazuje projekt wnętrza i zabudowy meblowej.

Bez względu na to, czy masz już swoją wizję jak i czym wypełnić domową przestrzeń, by wiernie oddawała Twój styl czy może jeszcze się wahasz i potrzebujesz podpowiedzi specjalistów w swojej dziedzinie – nasz Zespół jest po to, by zaoferować Tobie doradztwo w branży meblarskiej.

Stale rozwijamy nasze designerskie horyzonty, rozbudowujemy park maszynowy, by móc sprostać oryginalnym rozwiązaniom meblarskim w kuchni, łazience, sypialni, garderobie czy w salonie.

Współpracujemy ze sztandarowymi firmami, dzięki czemu jako producent mebli na wymiar dysponujemy zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, sprawdzającymi się na każdym etapie pracy: przy produkcji mebli, przy ich składaniu i montażu.

Meble produkowane na wymiar to rozbudowany proces, opierający się nie tylko o solidny sprzęt, ale przede wszystkim o sprawnych i wykwalifikowanych pracowników: tu liczy się precyzja, fachowość, polot i myślenie perspektywiczne. Nasze meble mają służyć latami.

 

Meble na wymiar Gorzów Wielkopolski

Meble na wymiar Szczecin

Meble na wymiar Zielona Góra